Paykwik Mobil Ödeme

Paykwik Mobil Ödeme

Mobil ödeme ile Paykwik satın alarak, ön ödemeli kartın alınabilmesine olanak tanıyan sayılı bayiler arasında yer aldığımızı dile getirmek isteriz. Paykwik ihtiyacı olan müşterilerimiz bizlerle iletişime geçip ödeme gerçekleştirerek kartı teslim alabilmektedir. 7/24 destek veren canlı destek ekibimiz, kart bilgilerini ödeme yapıldıktan hemen sonra teslim etmektedir.

Mobil Ödeme ile Paykwik Almak


Müşterilerimize ödeme seçeneği olarak mobil ödeme alternatifini sunmamız, daha fazla satış yapabilmemize olanak tanımıştır. Bu sayede müşterilerimiz herhangi bir konuda problem yaşamadan bizleri tercih edebilmektedir. Paykwik kart satışlarını güven altında gerçekleştirdiğimizden ötürü müşterilerimizin bizleri tercih etme esnasında problem yaşaması imkansız bir durum haline gelmektedir. Paykwik fiyatlarımız, müşterilerimizin bütçelerine uygun yaptığımızdan ötürü ekonomik problemler de yaşanmıyor. Her bütçeye uygun bakiye alternatifi bünyemizde barınıyor. Bu sayede müşterilerimiz yurt içi ve yurt dışı alışverişlerini daha kolay, daha ekonomik bir düzeyde gerçekleştirebilmenin keyfini yaşamaktadır. Firma olarak müşterilerimize her şeyden önce güven vermekteyiz. Güven veriyor oluşumuz, sektörde öncü bayiler arasında yer almamıza da sebebiyet vermiştir. Kredi Kartı, havale veya mobil ödeme yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

Hemen Kullanmaya Başlayın

Kartın alınabilmesi için ilk etapta hangi bakiyenin satın alınacağı müşteri tarafından belirlenir. Müşteri tarafından bakiye belirlenmesi sonucunda gereken işlemler gerçekleşir ve ödeme yapılması tarafımızca beklenir. Müşterimiz Paykwik için ödeme yaptığı taktirde ve canlı destek ekibimizle bu ödeme bildirimini gerçekleştirdiği esnada kart bilgileri teslim edilir. Canlı destek ekibimiz 7/24 hizmet verdiğinden ötürü herhangi bir şekilde problem yaşanması imkansızdır. Çünkü müşterilerimizin kolay bir şekilde kartı teslim alabilmeleri, bizler için fazlasıyla önemlidir. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz ile aramızda olan ticaret ilişkisinin olumsuz etkilenmemesi, önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Bu yüzden herhangi bir güven problemi oluşmaması için gereken önlemleri almaktayız.

Bir önceki yazımız olan Paykwik Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Bir Cevap Yazın