Paykwik Kart Limitleri

Paykwik Kart Limitleri

E-Ticaret sitelerinin gelişim göstermesi ödeme yöntemlerinin çeşitlenmesine yol açtı. Online ödeme türleri arasında en çok tercih edilenler listesine girmeyi başaran Paykwik nedir sorusuna basit anlamda cevap verilmesi gerekirse Euro limitli bir elektronik kart türü olarak tanımlamak doğru bir anlatım olacaktır. Ödemesini alışverişten önce gerçekleştirdiğiniz Paykwik ile güncel döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar doğrultusunda farklı TL limitlerine sahip olabilirken alışveriş sırasında 16 haneli Paykwik PIN kodu harici herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamanız size karlı alışverişin yanında yüksek güvenli alışveriş ortamı sağlar. Tek kullanımlık olacak şekilde özel şifrelemeler kullanılarak üretilen PIN kodları kullanıldıkları andan sonra otomatik olarak kendini imha etmekte olup bu özellikleri ile çalınma riskini ortadan kaldırmaktadır.

Paykwik Ön Limitleri Size Çeşitlilik Sunar

Paykwik limitleri 10 Euro’dan başlayarak 1000 Euro’ya kadar çıkabilmektedir. Tek seferde birkaç tane Paykwik satın alarak birden çok PIN koduna sahip olabilir, yapacağınız alışverişlerde istediğiniz PIN kodunu kullanarak online alışveriş ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli alışveriş platformu olarak karşımıza çıkan Paykwik nedir sorusuna aynı zamanda her bütçeye hitap eden ön ödemeli bir sanal kart türü demek doğru bir tespit olacaktır. Paykwik’yı satın alacağınız ürünün hemen öncesinde temin edebileceğiniz gibi satın alacağınız ürünü seçmeden önce temin ederek kullanacağınız zaman kadar PIN kodunuzu saklayabilirsiniz. Kredi kartlarınızı online alışverişlerde kullanarak tüm kart limitiniz tutarında riske girmek yerine çeşitli limitlerle satışa sunulan Paykwik’yı tercih ederek sıfır riskli alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Satın Almak İçin Farklı Ödeme Yöntemleri

Paykwik resmi bayilerinden temin edeceğiniz Paykwik için birbirinden farklı şekilde alternatiflere sahipsiniz. Satışını gerçekleştiren bayilere kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi havale, EFT, vb. para transfer yöntemlerini kullanarak dilediğiniz limitlerde Paykwik temin edebilirsiniz. Paykwik nedir sorusuna satın alınması için farklı pek çok alternatif yönteme sahip bir sanal kredi kartı demek bu anlamda geçerli bir tanım olacaktır. Sitemiz aracılığıyla uygun komisyon oranlarında ve çeşitli limitlerde Paykwik satın alma işlemlerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimizden yardım almak sureti ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizi tercih etmeniz halinde Paykwik satın alma işleminiz 5 dakika içerisinde gerçekleşecektir.

Bir önceki yazımız olan Paykwik Ekşi Sözlük başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Bir Cevap Yazın