Paykwik Kart Geçen Siteler

Paykwik Kart Geçen Siteler

Paykwik hakkında çeşitli platformlar üzerinde birbirinden farklı yorumlar yapılmaktadır. Paykwik kullanıcıları tarafından Paykwik avantajları üzerinde durularak memnuniyet ifade edilirken, henüz Paykwik kullanarak alışveriş gerçekleştirmemiş kişilerin yorumları yanıltıcı olabilmektedir. Sizlere ilk elden Paykwik hakkında detaylı bilgiler sunarak sahip olduğunuz ayrıcalıklar ve avantajlar hakkında doğru bildiklerinizi unutturmaya, henüz Paykwik kullanmadıysanız sahip olduğunuz alışveriş alışkanlığınızı değiştireceğimizi garanti ediyoruz.

Paykwik İle Hiç Olmadığınız Kadar Güvendesiniz

Kredi kartları veya banka kartları kullanılarak gerçekleştirilen alışverişler pek çok risk barındırmaktadır. İnternet üzerinde sayısız alışveriş sitesi bulunmasına karşın güvenebileceğiniz site sayısı bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Yeni siteleri denemekten korkar, uygun fiyatlı ürünleri satın almaktan dolandırılacağınızı düşünerek uzak durursunuz. Aynı şekilde para transferi gerçekleştirirken de büyük bir risk altındasınız. İster bankanızın internet şubesini kullanın isterseniz mobil şubesini, sahip olduğunuz risk miktarı hiç değişmemektedir. Her gün sayısızca kart dolandırıcısı haberlerini duymak sahip olduğunuz riskleri ispatlar niteliktedir. Tercihiniz ister alışveriş olsun isterse para transferi, Paykwik avantajları tüm tercihlerinizde yanınızdadır. Uluslararası güvenlik önlemleri kullanılarak şifrelenmiş PIN kodu ile sunulan Paykwik Karta tek kullanımlık olarak sahip olabilirsiniz. Alışverişiniz bittiğinizde bir daha mevcut olan PIN numaranızla işiniz kalmayacağı için bilgilerinizi çaldırmış olmanız bile sahip olduğunuz güvenliği bozamayacaktır.

Paykwik 7/24 Size Destek Sunar

Paykwik avantajları sadece güvenlik ile sınırlandırılmamıştır. Paykwik PIN kodunuzu kaybetmeniz, alışverişte problem yaşamanız veya PIN kodunuzu bloke etmeniz durumunda size 7 gün 24 saat hizmet verecek yetkili müşteri hizmetlerine sahip olursunuz. İletişime geçmeniz halinde probleminizin çözümüne anında ulaşabilirsiniz. Kredi kartı kaybetme durumunda müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı iptal ettirmeniz halinde yeni kart temini için en az 10 gün beklemeniz gerekmektedir. bu 10 günlük sürede kredi kartınızı kullanamaz, yapacağınız alışverişleri ya nakit olarak yapmak ya da ertelemek durumunda kalırsınız. Paykwik PIN kodunuzu unutmanız veya kaybetmeniz halinde müşteri hizmetlerini aradığınızda kaybetmiş olduğunuz PIN kodunuz iptal edilerek size kullanmanız için aynı limitlerde yeni bir PIN kodu temin edilir. Böylece ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmaz, dilediğiniz an beklemeden alışveriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paykwik Satış Noktaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Bir Cevap Yazın