Paykwik Al seçeneği ile uzmanlarımızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Paykwik kartın kullanım amacı, çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmaktır. Sadece tek kullanımlık olması ve eksiye düşme, bakiye durumu gibi özelliklerinin bulunmaması sayesinde her zaman için değerlendirilebiliyor. Teknolojik alet alımlarından, oyuncak alışverişlerine kadar pek çok farklı işlemin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Kartın ne kadar değere sahip olmasını istediğinizle ilgili işlemleri, kart seçim bölümünden yapabiliyorsunuz. Elektronik kart kullanımı hem işlemlerinizin hızlanmasını hem de tüm online alışverişlerde tek kullanımlık karttan yararlanmanızı kolaylaştırıyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan Paykwik kartın bilgilerini her sitede kullanmak için limitlerine göre işlem yapma talimatı verebilirsiniz. Paykwik kart fiyatları özellikle Euro para birimiyle belirlenmiş ve diğer kur değerlerine göre çevriminin yapılarak alınması sağlanmıştır. 10 Euro ve üzerinde olan kart seçenekleri her zaman için kullanıma uygundur.

Paykwik Al Kartın Para Birimi

Online olarak alışverişlerde kullanabilmeniz için belirlenen birim Euro’dur. Avrupa’da hızlı alışveriş ve tüm internet sitelerinde kullanım için tercih edilen seçenekler ise düşük ve yüksek miktarlardaki değere sahip kartlarla değişiklik gösteriyor.

Para yükleme işlemlerinizi internet üzerinden veya bankalar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Kartın para birimi Euro olarak belirlenmiş olsa dahi, satın alma işlemlerinizi Türk Lirası veya Dolar gibi para birimleriyle de yapabiliyorsunuz. Paranızı yatırmanızın ardından, 16 haneli kodu elde edebilir ve çok farklı sitede, belirtilen tarihe kadar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykwik Güvenlidir


Paykwik kartın en önemli özelliği güvenli olmasıdır, satın almış olduğunuz kartın kaybolma ve çalınma riski yoktur.

Paykwik Yaygındır


Paykwik kart binlerce mağazada, websitesinde yaygın olarak kullanılmaktadır, satın aldığınız kart birçok yerde geçer.

Paykwik Hızlıdır


Paykwik kartınızı sitemiz üzerinden satın alın, ödeme ekranında yöntem olarak Paykwik’yı seçerek hızlı bir şekilde ödemenizi yapın.

Paykwik Ucuzdur


Paykwik kart diğer ön ödemeli kartlara göre daha düşük komisyon oranlarına sahiptir ve son kuruşuna kadar kullanılabilir.

4 Adımda Paykwik Satın Al


Aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde Paykwik satın al işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Destek ” bölümüne bağlanın.
    – Almak istediğiniz Paykwik miktarını belirtin.
    – Seçtiğiniz Paykwik satın alma miktarının Türk Lirası karşılığını size – sunulan yöntemlerden birini kullanarak ödemesini yapın.
    – Ödeme geçtikten sonra belirttiğiniz iletişim yolu ile hem SMS hemde – Mail olarak Paykwik pin kodunuz sizlere maksimum 5 dakika içerisinde iletilecektir.