250 Euro Paykwik Al

250 Euro Paykwik Al

Online alışverişlerde artık kredi kartı devri son bulmakta. Günümüzde insanlar artık mağaza mağaza dolaşıp kısıtlı çeşitteki eşyalara bakmaktansa internette yüzlerce ürünün elinin altında olmasını ister. Fakat internetten satın almalarda girilen kredi kartı bilgileri herkesi tedirgin etmiş durumda. Haberlerde sıkça duyduğumuz alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerini çaldırdı manşetleri canımızı sıkmakta. Bu yüzden yeni geliştirilmiş olan Paykwik ödeme yöntemi devreye girmiştir. Kur üzerinden işlem yapabildiğiniz Paykwik kart ile %100 tamamen güvenli bir ödeme yöntemine sahip olacaksınız. Online Paykwik hesabı oluşturup kart satın aldığınızda bu kartın fiyatı karşılığında içindeki bakiye ile ön ödemeli kart görevini görerek istediğiniz gibi harcama yapabileceksiniz. Böylece alışveriş yaptığınız sitelere kredi kartı bilgilerinizi girmeden gönül rahatlığı ile satın aldığınız ürünlere kavuşabileceksiniz. Paykwik tamamen güvenli bir sistem olup uzmanlar tarafından da onaylı bir şekilde kullanılmaktadır. Sanal kart olduğu için herhangi bir sürpriz ücretlerle karşılaşmayıp, harcama yaptığınız kadar ödersiniz. Hesapta aylık aidat, yıllık ücret, dosya masrafı, faiz gibi sıradan bankaların yaptığı işlemlere takılmazsınız. Üstelik bu sanal kart ile yurtdışı ödemelere tek tık ile ulaşabilirsiniz. Herhangi bir ekstra işlem yapmadan isterseniz yurtiçi isterseniz de yurtdışı ödemelerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Ön ödemeli kart sistemi ile çalışan Paykwik, satın aldığınız miktar kadar sizlere alışveriş imkanı sunar. Kartı euro üzerinden satın alır ve Türk lirası karşılığında ödersiniz. 250 Euro Paykwik kart satın aldıktan sonra bu parayı yurt içinde istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Türkiye içinde harcama yaparken güncel kur üzerinden Türk lirasına çevrilir ve ödemeleriniz gerçekleşir. Bu kur ise siz tam harcama yaparken ne durumda ise o an ile değerlendirilir. Sonradan düşüp artması sizi ilgilendirmez. Böylece euro yükseldiği zaman Türkiye içi alışveriş yaparak kârda olabilir, yurt dışı harcamalarında yine kâra geçebilirsiniz. Yurt dışı ödemelerinde kur sistemi devreye girmez çünkü hesabınızda zaten Euro birimi mevcuttur. Yurt dışı için ne kadar ödenmesi gerekiyorsa ödemeden sonra bakiyeden düşülür. Siz de Paykwik oluşturup 250 Euro Paykwik kart satın alırsanız bunu hem yatırım olarak kullanabilir hem de güvenli alışveriş yaparak gönlünüzü rahatlatabilirsiniz.

Küçükler İçin Paykwik


Eğer yaşınız 18’den küçükse ve kredi kartı alamıyorsanız imdadınıza Paykwik yetişiyor. Çocukların sevdiği online oyunlar ve mobil oyunlar için ödeme yapmak adeta bir kabus. Kartları olmadığı için ve ailesi kredi kartlarını kullanmasına izin vermediği için oyunları sıkıcı bir şekilde geçirmeye çalışmaktadır. Artık bunlara katlanmanıza gerek kalmayacak çünkü Paykwik yaş sınırlamasına sizi tabii tutmuyor. İster 10 yaşında olun ister 15 yaşında olun. Paykwik ile oyunlarınıza ödeme yapıp e-pin satın alabilir, steam üzerinden istediğiniz oyunu biriktirdiğiniz para ile satın alabilirsiniz. Bakiye yükleme işlemini ise ister mobil hat üzerinden gerçekleştirin isterseniz de size en yakın ATM’ye giderek bakiye yükleme işlemlerinden havale geçerek Paykwik kartınızı satın alın. 10 Euro, 15, 20, 50, 100, 150, 200, 250, 500 ve 1000 euro paketlerinden birini seçerek Paykwik kart satın alma işlemini tamamlayıp bunu anlaşmalı olan on binlerce sitede kullanabilirsiniz. Para biriminin Euro olması gözünüzü korkutmasın. Bu durumu iyi değerlendirerek euro’yu takip edebilir, düşüp yükselmesine göre kâr edebilirsiniz. Paykwik sisteminde para yatırabildiğiniz gibi hesabınızda bulunan Paykwik bakiyesini çekmeniz de pek mümkün. Bu bakiyeyi ister banka kartınıza isterseniz kredi kartınıza isterseniz de normal bir banka hesabına aktarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paykwik Mobil Ödeme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Bir Cevap Yazın